Daire Tipleri

Eko Suit 2+1

Eko Suit 2+1

Öğrenciler için ekonomik konaklama imkanı sunan üst standartlara sahip dairemizdir. Standart mutfak, her odada tek kişilik iki adet yatak ile 4 kişilik konaklama imkanı sunan, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, 40'' Smart TV ile uydu yayınları, 24 saat sıcak su, kışın kombi, yazın multi inverter klima teknolojisi ile ekonomik ve konforlu iklimlendirme, ücretsiz wi-fi, abonelik işlemleri ve masraflarıyla uğraşmadan bavulunuzla gelip yaşamaya başlayabileceğiniz konforlu dairelerimizden birisidir.

Single Suit 1+1

Single Suit 1+1

Çocuksuz aileler için idealdir. Standart mutfak, çift kişilik tek yatak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, 40'' Smart TV ile uydu yayınları, 24 saat sıcak su, kışın kombi, yazın multi inverter klima teknolojisi ile ekonomik ve konforlu iklimlendirme, ücretsiz wi-fi, abonelik işlemleri ve masraflarıyla uğraşmadan bavulunuzla gelip yaşamaya başlayabileceğiniz konforlu dairelerimizden birisidir.

Twin Suit 1+1

Twin Suit 1+1

Aynı daireyi paylaşmak isteyen iki kişi için idealdir. Standart mutfak, tek kişilik iki adet yatak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, 40'' Smart TV ile uydu yayınları, 24 saat sıcak su, kışın kombi, yazın multi inverter klima teknolojisi ile ekonomik ve konforlu iklimlendirme, ücretsiz wi-fi, abonelik işlemleri ve masraflarıyla uğraşmadan bavulunuzla gelip yaşamaya başlayabileceğiniz konforlu dairelerimizden birisidir.

Loft Suit 2+1

Loft Suit 2+1

Çatı teraslı, 2 yatak odalı Loft daire. Standart mutfak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, 40'' Smart TV ile uydu yayınları, 24 saat sıcak su, kışın kombi, yazın multi inverter klima teknolojisi ile ekonomik ve konforlu iklimlendirme, ücretsiz wi-fi, abonelik işlemleri ve masraflarıyla uğraşmadan bavulunuzla gelip yaşamaya başlayabileceğiniz konforlu dairelerimizden birisidir.